Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lindi Sahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Lindi Sahiti është një këngëtar. Fatlind Sahiti eshte student ne fakultetin e inxhinieris makinerike ne UP Prishtine, me muzik mirret qe nga mosha e re 16 vjeqare, qe nga kjo mosh mirret me kendim mirpo per tekste ka shkruar edhe me heret, jeton ne lipjan nihet me nofekn LINDI. Më datë 24 Prill 2015, Lindi publikon videoklipin "Twerk". Më datë 9 Dhjetor 2015, Lindi publikon videoklipin "Supersweet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Tafarshiku

Mergim Highzeri

Virus

Genti.TNQ

Katilirrebel

Ardy

Captious Kidi

Rap Kills

Ilsi Ademi

Niti

Tags: Lindi, Lindi Sahiti, Fatlind Sahiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet