Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Mbushna Gotat Me Raki Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti 2
Me ni kafe dhe unë shkova
Sy zeshkanen e takova
Sy zeshkanja, m’rrin karrshi
N’donjë her ma ben me sy

REF 2
Mbushna gotat me raki
M’tranove or syn oj zi
Që të du ty pa kufi
Du tregoj se rash n’dashni

Teksti 2
Unë i pit,po jo i thërri
Zeshkanja me sy ma bëri
S’ju besova syve t’mi
Mu dok që bëri mahi

REF 2
Mbushna gotat me raki
M’tranove or syn oj zi
Që të du ty pa kufi
Du tregoj se rash n’dashni


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 03/09/2013


Lindi - Mbushna Gotat Me Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbushna Gotat Me Raki".
3. Video është e këngës "Mbushna Gotat Me Raki", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0