Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Ti Më Don, Unë Të Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti 2x
shum vite ishim bashk
kaluan si një natë
dikush hyri ndërmjet
dhe na ndau për jet

ref 2x
ti më don mu
unë të dua ty
por qenka e shkruar
t’jetojm në vetmi

teksti 2x
të dy me lot u ndam
kështu jeta nuk shkon
më mir për mu të vdes
se sa të jetoj

ref 4x
ti më don mu
unë të dua ty
por qenka e shkruar
t’jetojm në vetmi


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 03/09/2013


Lindi - Ti Më Don, Unë Të Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Më Don, Unë Të Du".
3. Video është e këngës "Ti Më Don, Unë Të Du", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0