Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Amanet Ta La Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Teksti 2x
si ta kaloj jeten unë pa ty
po martohesh harron kët dashni
nuk besoj që dot jetoj
nuse me duvak ty të t’shiqoj

ref 2x
amanet ta la
si kujtim të vjeter
edhe kur t’martohesh
mendo veq për tjeter

teksti 2x
a s’tu dhimt loti n’syt e mi
mu më rrjedhshin e dashur për ty
ti po qesh e unë po qajë
jam i paq si loti, nuk kam faj

ref 4x
amanet ta la
si kujtim të vjeter
edhe kur t’martohesh
mendo veq për tjeter


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 06/04/2010


Lindi - Amanet Ta La
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet Ta La".
3. Video është e këngës "Amanet Ta La", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0