Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Kthema Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Teksti2x
gjithqka dogja që ke prek
tash për mua më ke vdek
kurse n'buz aj emri yt
gjithmon dot jetoj o shpirt

ref2x
kthema zemren time
që ta dhash në at pranver
shum kam dasht met harru
po prap malli po më merr

teksti2x
pik gjynahi s'paske pas
edhe gurin e ke plas
e qka isha unë për ty
mish e eshtra mi ke nxi

ref4x
kthema zemren time
që ta dhash në at pranver
shum kam dasht met harru
po prap malli po më merr


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.comLindi
Publikimi: 02/02/2008


Lindi - Kthema Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zemren Time".
3. Video është e këngës "Kthema Zemren Time", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0