Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Dy Sy Me Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

(TEKSTI 2X)
Si ta m'bylli kët plag
Loti ftyren po ma lag
Si të bëhem që nuk shoh
Me të dasht e mos met njoh

(REF 2X)
Dy sy me lot
Nuk n'dalen dot
Unë jetoj vet ti jeton vet
Edhe një mij vjet

(TEKSTI 2X)
Nuk dorzohem do të pres
Do të pres te vendi jonë
Ah sa shum më mungon
Ah sa shum ti më mungon

(REF 4X)
Dy sy me lot
Nuk n'dalen dot
Unë jetoj vet ti jeton vet
Edhe një mij vjet


Ky tekst u dërgua nga  LoqkaCHLindi
Publikimi: 19/12/2011


Lindi - Dy Sy Me Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Sy Me Lot".
3. Video është e këngës "Dy Sy Me Lot", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 2