Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Axhami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

(Teksti 2x)
Pse moj qik aq je halit
Ty po të foli dit për dit
Her thu po e her thu jo
Kjo dashni kshtu nuk e do

(REF 2x)
Mir e ki mir e ki
Se nuk jam unë djal për ty
Axhami Axhami
Paske pas tjetër dashni

(Teksti 2x)
Pran meje bëhesh melaqe
E kur vjen më puth në faqe
Menjëher fillon me rrejt
Jan tuj m'thirr s'po muj me nejt

(REF 4x)
Mir e ki mir e ki
Se nuk jam unë djal për ty
Axhami Axhami
Paske pas tjetër dashni


Ky tekst u dërgua nga  LoqkaCH


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 10/01/2012


Lindi - Axhami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Axhami".
3. Video është e këngës "Axhami", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0