Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Rruga Jone E Ndare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

(Teksti 1x)
Sa të lumtur ishim
Kishim dashni t'madhe
N'fund ma la e zemren
Me brenga e halle

Ty ta m'bushen mendjen
Mu ma prishen jeten
E takimet tona
Veq kujtime m'beten

(REF 2x)
Rruga jonë e ndarë
Po na djeg si zjarrë
Rruga jetes sonë
Kurr nuk na bashkon

(Teksti 1x)
Unë e pyeta zemren
Dhe kët shpirtin tim
Përse faji shkret
Gjithmon është jetim

Përse dashuria
Më fali veq lot
Dje isha i lumtur
I merzitur sod

(REF 4x)
Rruga jonë e ndarë
Po na djeg si zjarrë
Rruga jetes sonë
Kurr nuk na bashkon


Ky tekst u dërgua nga  LoqkaCHLindi
Publikimi: 11/12/2011


Lindi - Rruga Jone E Ndare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruga Jone E Ndare".
3. Video është e këngës "Rruga Jone E Ndare", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0