Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindi - Mos Më Shkruj Ma Leter Mos Thirr N'telefon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Tex 2x
Kur e mora vesh
Se t'kishin martu
Nuk më zihet vendi vend
Qysh më ke tradhtu

Ref 2x
Mos më shkruj ma leter
Mos thirr n'telefon
Mos më thirr n'takime
Se tash është shum von

Tex 2x
Tani je martuar
M'ke m'byt për së gjalli
Kush ty të mashtroj
E vraft zot i madhi

Ref 2x
Mos më shkruj ma leter
Mos thirr n'telefon
Mos më thirr n'takime
Se tash është shum von


Ky tekst u dërgua nga Andrea


Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindi
Publikimi: 30/10/2011


Lindi - Mos Më Shkruj Ma Leter Mos Thirr N'telefon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Shkruj Ma Leter Mos Thirr N'telefon".
3. Video është e këngës "Mos Më Shkruj Ma Leter Mos Thirr N'telefon", por nuk këndohet nga Lindi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindi:


Komente 0