Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lindiana Athanasiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Lindiana Athanasiu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Lindiana Athanasiu merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Game Over"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Konjufca

Dua Duli

Diona Shkodra

Anisa Bllaca

Livia Murataj

Zana Ajroja

Franceska Aurora Verzeroli

Linesa Ukshini

Ermira Saliu

Diona Vishaj


Tags: Lindiana Athanasiu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet