Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Hakaj - Cunit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Q'na u rrit nje lule e na zuri flet 2x
rrotull po vjen quni,
sikur po e pret 2x

mu afro bre quno me merr ndaq dhe ere 2x

ruju ti mor quno po me kput ndonje flet,
sa ka ardh pranvera prit le t'vjen edhe vere

qeli fletet lulja tash po l'shon dhe ere 2x
u afru dhe quni edhe po i mer ere 2x

me keput bre quno mos me le ti vet 2x
po me zuri vjeshta do me thahen gjitha flet 2x

me keput bre quno mos me le ti vet 2x
po me zuri vjeshta do me thahen gjitha flet 2x


Ky tekst u dërgua nga Ina-prLinda Hakaj
Publikimi: 22/02/2013


Lindita Hakaj - Cunit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cunit".
3. Video është e këngës "Cunit", por nuk këndohet nga Lindita Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0