Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Hakaj - Në Atë Fushë T'mejdanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O ne at fush t'mejdanit shkon e vjen dynjaja x2

Kthema kryt prej gjamit ishte fukaraja x2

O moj shtat selvije shikjo ne qidape x2

Fol me goj nurie se ke shum sevape x2

Fol me goj nurie se ke shum sevape x2


Ky tekst u dërgua nga  gzimi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Linda Hakaj
Publikimi: 31/10/2012


Lindita Hakaj - Në Atë Fushë T'mejdanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Atë Fushë T'mejdanit".
3. Video është e këngës "Në Atë Fushë T'mejdanit", por nuk këndohet nga Lindita Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0