Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Hakaj - Flladi I Ëmbel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Flladi i ëmbël sonte m'ledhaton
mendja ime prore te ti m'shkon
ku janë sytë që moti sti kam parë
lulja ime je venit je tha

Ref.
Tash është vonë
për fatin tonë
lamtumirë o zemër përgjithmonë
kam besu, smundesh pa mu
jam mashtrru e ti m'ke harru

Pika loti rrjedhin sikur shi
ditët ikin treten në vetmi
Dhembja ime kur më nuk pushon
e lëndove zemrën që të do

Ref. 2X
Tash eshte vone
per fatin tone
lamtumire o zemer pergjithmone
kam besu, smundesh pa mu
jam mashtrru e ti m'ke harru


Ky tekst u dërgua nga  hidri19Linda Hakaj
Publikimi: 08/04/2014


Linda Hakaj - Flladi I Ëmbel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flladi I Ëmbel".
3. Video është e këngës "Flladi I Ëmbel", por nuk këndohet nga Linda Hakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Hakaj:


Komente 0