A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindita Kryeziu
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Lindita Kryeziu është këngëtare e njohur. Per dasma dhe ahengje tuaja : Lindita Kryeziu +377 44 61 55 90.

Në Qershor 2007, Lindita Kryeziu merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Do Te Pres Me Mallengjim".

Në Qershor 2008, Lindita Kryeziu merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Tjetren Mos E Duaj".

Në Qershor 2009, Lindita Kryeziu merr pjesë në Polifest 2009 me këngën "Pertej Qiellit".

Më datë 8 Prill 2016, Lindita Kryeziu publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019