Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Kryeziu - Tjetren Mos E Duaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kater dit si kater shekuj pa te pa o gjan prej qe ike pa me len ni fjal e nishan. zemra fort po drohet mosme ke harrue zemra me coptohet sa her qe sje me mu. dashuri ne ty e mbollen vetem buzt e mia mos ju fal tjetres o se te vret perendia zemra fort po drohet mos me ke harrue zemra me coptohet sa her qe sje me mue tjarnana tjarnane eja vrap sa te bie nata tjarnana tjarnane shkrum u ben buzet e thata.Nuk kemi video për këtë këngë.


Lindita Kryeziu
Publikimi: 12/06/2008
Festivali: Polifest 2008


Lindita Kryeziu - Tjetren Mos E Duaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tjetren Mos E Duaj".
3. Video është e këngës "Tjetren Mos E Duaj", por nuk këndohet nga Lindita Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Kryeziu:


Komente 0