Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Kryeziu - Pa Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krejt ti kisha dhan,
Veq me mujt kohen me kthy
Veq e tjetrit mos me kan
T'isha kan me ty.

T'ishim kon bashk,
tjeter skisha dasht,krejt i kisha pas.
E ket fatin ton,
Askujt ne kete jet,zoti mos ja dhasht (2X)

Pa dashni,pa dashni
Te martuar,pa dashni
Une me tjeter ti me tjeter,
Paskem pas fatin e zi.

Pa dashni,pa dashni
Te martuar,pa dashni
Do te vuaj,per tere jeten,
Do t'jetoj me lot ne sy.

Athu qenka shkru,
Me u ba rob i tjeter kuj
Shume e rend kshtu me jetu,
Ah veq per me vujt.

T'ishim kon bashk,
Tjeter skisha dasht,krejt i kisha pas.
E ket fatin ton,
Askujt ne kete jet,zoti mos ja dhasht (2X)

Pa dashni,pa dashni
Te martuar,pa dashni
Un me tjeter,ti me tjeter,
Paskem pas fatin e zi.
(2X)
Pa dashni,pa dashni
Te martuar,pa dashni
Do te vuaj,per tere jeten,
Do te jetoj me lot ne sy.


Lindita Kryeziu - Pa Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Dashni".
3. Video është e këngës "Pa Dashni", por nuk këndohet nga Lindita Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindita Kryeziu:


Komente 0