Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita, Bexheti, Besiana, Hasani, Dervishi & Lulefjolla - Oj Shamje Zeze / Dy Lule Ne Brez  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bexhet Jagodini

Më Shumë Nga

Besiana Mehmedi

Më Shumë Nga

Dervish Dervishi

Më Shumë Nga

Hasan Limani

10/09/2016

2016-09-10T09:20:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Shamje Zeze / Dy Lule Ne Brez" kënduar nga Lindita, Bexheti, Besiana, Hasani, Dervishi & Lulefjolla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lindita, Bexheti, Besiana, Hasani, Dervishi & Lulefjolla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lindita Purellku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet