Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Theodhori (Sota) - Si Vete Rinia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Po vijne te gjithe sot miq edhe shoke
ditelindjen time plot me gaz me urojne
do te vish dhe ti sikur se here te pres
sot mbush i dashur une 20 vjec

Ashtu si dielli tokes i jep jete
dhe qielli detit i jep ngjyre plot drite
ne njeri-tjetrit i duhemi ne jete
per fjalen e ngrohte dhe te mire

Ti papritur hyre shok ne ditet e mia
per here te pare une ndjeva dashuri
e bukur eshte ajo si vete rinia
me jete e mbrojme

Shiko qyteti ndezi dritat kudo
dhe cdo dritare mban nje dashuri
kjo drite e bukur vjen ne sy dhe qendron
zemra me thote, sa te dashuroj

Ky tekst u dërgua nga Kliton P.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/06/2011


Më Shumë Këngë Nga Lindita Theodhori:


Komente 0


Lindita Theodhori (Sota) - Si Vete Rinia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Vete Rinia".
3. Video është e këngës "Si Vete Rinia", por nuk këndohet nga Lindita Theodhori (Sota).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.