A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lindon Berisha - Bye Bye


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/03/2009

2009-03-26T16:37:10

Participating in

Top Fest 6It's a long time that we try finding the lyrics to "Bye Bye" sung by Lindon Berisha.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Lindon Berisha attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Bloody - Bye Bye

Nuk po thom kurgjo vetem
Tung bye bye tung bye bye
Se ske dit me vlersu
Une nuk kom faj
Nuk po du me ni per ty
Kurgjo hiq kurgjo
Qa je kon dikur per mu
Sje mo jo nuk je ma

Ku jem kon dje
Nuk jena bashk sot
E ti me mu nuk je
Se sjom i vetmi nbot
Qa ke lyp ta kom dhan
Qdo t'vertet n'sy ta thom
Veq ty jeten me ta ndreq
Prap un dola djali keq
Ti sje mo ajo qe je kon
Ki mu kthy po do jet von
Ki me lyp dikon si un
E kupton ti kur do vun
Per mu jeta prap vazhdon
Njeri msonte kur gabon
Po ti kur nuk pate msu
Sepse e para pat vepru

Sjom zot met fal
Jom djal me fjal
Mos mendo mu kthy
Se vend nu ka per ty
Gjithqka shkoj per lesh
I fundit morra vesh
Nese prap ti don mem pas
Dije kurr nuk do mkesh

Nuk po thom kurgjo vetem
Tung bye bye tung bye bye
Se ske dit me vlersu
Une nuk kom faj
Nuk po du me ni per ty
Kurgjo jo hiq kurgjo
Qa je kon dikur per mu
Nuk je mo jo nuk je ma

Nese sot nuk jom me ty
Dije tjeter ty tkapi
Nball pot shkrujke qe je bi**h
Po se kum pa nga make-api
Un ti fala krejt qa pata
Po ty kurgjo st mjafton
Ajt se ma von e mso mir
Kush ka hup e kush fitoj

Nuk pom dhimesh aspak
Qe ti vet ke shku vet ke shku
Veq pom dhimet koha jeme
Qe mety e kom harxhu me ty e kom harxhu

Sjom zot met fal
Jom djal me fjal
Mos mendo mu kthy
Se vend nu ka per ty
Gjithqka shkoj per lesh
I fundit morra vesh
Nese prap ti don mem pas
Dije kurr nuk do mkesh

Nuk po thom kurgjo vetem
Tung bye bye tung bye bye
Se ske dit me vlersu
Une nuk kom faj
Nuk po du me ni per ty
Kurgjo jo hiq kurgjo
Qa je kon dikur per mu
Sje mo jo nuk je ma 2×

Kidda - Bye Bye

A mfoli mu,amfoli mu
Jaaa

Mos m fol per kerkon be
Ti e din qa don be
Ti e din qa

Mos m fol per kerkon be
Ti e din qa don be
Ti e din qa

Maje nmen, Kidda i vertet
Ja ja Maje nmen, dije ni sen
Nuk ka rival jo,nuk ka rival jo

Bye bye bye bye
Inati po ju vjen
Why why why why
Bye bye bye bye
(Swedish)

Un ato pe...
Hajde merre merre

Un ato pe...
Hajde merre merre

Klikimet i kom vet po
Edhe mi pas 0
Ma mir se mi ble kto
Kish kishe nuk ma nin jo
B*tha t'djeget kur m'sheh n'televizor

Kjo nuk o diss...kto jane fakte
Prej fitimeve
100 Perqind sa merr ej
...nuk shoh dot si don doren?!

Bye bye bye bye
Inati po ju vjen
Why why why why
Bye bye bye bye
(Swedish)...

Un ato pe...
Hajde merre merre

Un ato pe...
Hejde merre merre

Prrrrrraahhh

Whao whao

You might see my
Cuz I'm flyin' oh
(Pom pom ej)
Grupin e kom hight
Why you mad tho
Tøw squad maje n'mend ho
Jaaa

Whao whao
You' might see me
Cuz I'm flyin' oh
(I'm flyin' oh)
Grupin e kom hight
Why you mad tho
Tøw squad maje n'mend ho
Whoa whoa
whoa whoa

GAME OVER

Mos m'fol per ker per ker per ker per ker
Per ker per kerkon be
Mos m'fol per ker per ker per ker per ker
Per ker per kerkom be
Kish kishe nuk ma nin jo
Kish kishe nuk ma nin jo
Whoa whoa

...

Anxhela Peristeri - Bye Bye

Anxhela:
Doli krejt papritur emri yt ne celular
Kemi apo skemi 2-3 dit qe jemi ndar
Doja ta ngrija por me mir po refuzoj
Naten un me shoqe sot po dua ta kaloj
Vura shpejt e shpejt dhe dy tre kate bigudina
Pak me dhimbje koke shyqyr kemi aspirina
Ja dhe posht dritares pip pip pip po ben makina
-Hajde posht urgjent! – uleret edhe Blerina.

Marcus:
Tu eres mi vida, eres mi passion,
si tu te vas, llevaras mi corazon.
Hay tantas cosas que te quiero explicar,
Tu seras mi cielo, mi stela y mi mar.
Sabes que te quiero que por ti me muero,
perdona mis errores te prometo amor eterno.
Tu eres quien me hace sonar,
Tu mirada me hace volar.

Anxhela:
Tash ta bej Bye Bye, Bye Bye
Sonte jom shum high, shum high
Ndonse veshur thjesht me një mini-fund
Per inatin tend sonte do ta tund(2x)

Marcus:
Baby non te vas no te vas(2x)…
Yo quiero tus besos quiero tu calor,
tu seras mi reina

Anxhela:
Trendy trendy ja filloj dhe bandi
All its OK hey DJ hit play
Come on ..
Baby don’t cry release yourself tonight
Nasty ,Dirty wearing some shorts
Rocking around …(2x)

Marcus:
Baby non te vas no te vas(2x)…Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019