Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindon Camaj - Kur Te Vdes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me thuaj a jam dete
apo dallge qe tek ti vjen
mos jam shi i merzitshem
te cilin e urren
me thuaj cka jam une pa ty
e vetmja ime

Pas teje do te mbetem i vetmuar
me nje fotografi ne duar
ndoshta kenga do te thot
se pa lote nuk eshte kjo bote


Ky tekst u dërgua nga Sam


Nuk kemi video për këtë këngë.
Lindon Camaj - Kur Te Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Vdes".
3. Video është e këngës "Kur Te Vdes", por nuk këndohet nga Lindon Camaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindon Camaj:


Komente 0