Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindon Camaj - Nje Unaze Me Shkronjen Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Pa ty jeta s'ka kuptim
Ma shum t'dua se shpirtin tim
Nese edrrat mi fal vajz }
Drit e syve do te mbaj } 2x

Ref.:
Kam nji leter me do shkrime
Nje unaz me shkronjen time
Do ta sjelli si kujtim
Vetem ty moj shpirti im 2x

Edhe krushqit kan me ardh
Fjala jote eshte e par
Thuje zemer vec at fjal }
Jeta ime je ti djal } 2x

Ref.:
Kam nji leter me do shkrime
Nje unaz me shkronjen time
Do ta sjelli si kujtim
Vetem ty moj shpirti im 4x


Ky tekst u dërgua nga Malsori

Lindon Camaj - Nje Unaze Me Shkronjen Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Unaze Me Shkronjen Time".
3. Video është e këngës "Nje Unaze Me Shkronjen Time", por nuk këndohet nga Lindon Camaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lindon Camaj:


Komente 0