Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindon Camaj - Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

I humbur jam pa ty
Un nuk mund te jetoj
Kete loj pa ty un nuk mundem ta fitoj

Jam i humbur nuk e di qfar te bej
Gjdo moment te jetes per ty une mendoj

Dua Dua Dua te te them ne mbremje
ne mbremje vetem Ti shkelqen
Dua Dua Dua te te them te dua te dua
vallzo sonte me muaa

Ne mes tjerash je qika me e bukur
Nuk edi kuje te lutem pse me le

Jam i humbur nuk edi qfar te bej
Gjdo moment te jetes per ty une mendoj

Dua Dua Dua te te them ne mbremje
ne mbremje vetem Ti shkelqen
Dua Dua Dua te te them te dua te dua
vallzo sonte me muaa 3x


Ky tekst u dërgua nga EgzonnaLindon Camaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2013


Lindon Camaj - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Lindon Camaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lindon Camaj:


Komente 0