A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lindy
  • Emri i Vërtetë:
  • Arlind Tahiri
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 11 Shtator 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Lindy është këngëtar i njohur. Emri i vertete eshte Arlind Tahiri dhe ka lindur ne Podujeve.

Më datë 23 Dhjetor 2014, Lindy publikon videoklipin "Suksesi Jone".

Më datë 13 Mars 2015, Lindy publikon videoklipin "Sa Here Vi".

Më datë 9 Qershor 2015, Lindy publikon videoklipin "S'je Si Un".

Më datë 25 Gusht 2015, Lindy publikon videoklipin "Full Blind".

Në vitin 2015, Lindy publikon albumin "The King Kong".

Më datë 22 Janar 2016, Lindy publikon videoklipin "Hajt Thuj".

Më datë 20 Korrik 2016, Lindy publikon videoklipin "Neja Nivel".

Më datë 28 Tetor 2016, Lindy publikon videoklipin "Qef".

Në vitin 2016, Lindy publikon albumin "Kryeveper".

Më datë 10 Prill 2018, Lindy publikon videoklipin "We Ballin".

Më datë 29 Nëntor 2018, Lindy publikon videoklipin "Un Thom" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera

Më shumë artikuj nga Lindy »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019