A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Lindy - Suksesi Jone


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/12/2014

2014-12-23T20:10:09

Këngë e albumit:

"The King Kong"


Per kit shit thirrum Prind,
Perbindsh i bitav a.k.a Lind,
Instrumenatali kurban/kingj,
Ni sen qe gjith e thej. Thirret ligj

Ma najs secilen dit Secilin vit,
senet e mija ma sick Tash kjo edhe me klip,
Muziken e kam princip Say hello hello
E di qe tpelqen ky sen kshtu qe prano prano.

Represent bga me ni ushtri mrapa,
Ju sini repera tinglloni si motrat mustafa ,
sjam tu mujt me ju ni tu knu balada,
Fejk fejkera komplet Estrada,

Munesh me mpa me njerz per rreth,
Tu ba chillin. Chillin per qef ,
Ajt cillin cillin po ma qet,
Te ngrehi zhag per qytet.

REF.
Qite gishtin nkry, edhe nalu e meno.
Qyshtu si na sun e bon asnjoo,
Mos gjelozo, pajtov me ralitetin
Suksesi jon ty o ka ta shton hejtin.

High high hitech.lqoje play play playback edhe bamaaaa ni zaaa,
Spo tham qe si une ska. Po si une sun gjan maaa.

Definicioni o I njejet jaran kurgja nuk ndryshon.
Ti menon qe je in. Po veq menon ajo smjafton.
Sjam ma I madhi veq thirrum kingkong,
truni jem shum ma efektiv me krahazu me truni ton.

Hip hop hip hop tema aktuale,
Ama jo asi hip hopi me kcy valle
Gangsta gangsta ti pe din qfare,
Gangsta gangsta direkt prej mahalle.

Per qka do une vi veq kallxom ku edhe prej save,
Jena hala ma danger se njesija speciale,
Jeten e kena plot me skandale,
kujdes ku po hin, se tbajm me jeten kahre.

Mama nmen ftyren shqipe im shqiptar,
boj qmos e nuk e la ftyren vetes me ja marr,
krenar, qajo o pika e par, tjerat vin mas saj,
ata qe nzemer mkan, nzemer i maj.

REF:
Qite gishtin nkry, edhe nalu e meno.
Qyshtu si na sun e bon asnjoo,
Mos gjelozo, pajtov me ralitetin
Suksesi jon ty o ka ta shton hejtin...X1


Ky tekst u dërgua nga Arlind Tahiri
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019