A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Lindy - Jena Tipa Trruges


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2015

2015-02-11T18:34:57

Këngë e albumit:

"The King Kong"


Ref : x2
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges

Verse :1
Spo ma nin sa veta i kij,
kur permas e kom ni ushtri,
se per qit sen munesh mem thirr veq zotni,
shtine ne kry o gg gg gg,
ose krejt ropt un goij,
vi jav qi qi qi qi,
se per qit sen jom i rij,
kom talent njofsi me polic,
a e shtine ne kry o gg gg,
ose krejt ropt un goij vi jav qij,
ose krejt ropt un goij vi jav qij.

Ref : x2
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges
BGA BGA jena tipa te rruges
BGA BGA jena tipa te lluges

Verse :2
Bad boy Bad Boy,
pusi boy ju shkatrroij,
mem qu kry ju qmontoij,
se apet o gg gg po ju tregoij,
se se nvenin tem un zotroij,
mem qu kry ju shkatrroij,
o repera ju paloij,
se nja mas njanit vini e ma,
merni rakun ne goij.


Ky tekst u dërgua nga  arbnortahiri
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019