Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Ti Je Djelli I Jetes Sem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Djelli I Jetes Sem".
3. Video është e këngës "Ti Je Djelli I Jetes Sem", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Ti Je Djelli I Jetes Sem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"The King Kong"

Komente

Asnjë Koment

21/03/2015

2015-03-21T17:18:20+00:00Verse :1
Ti je djelli i jetes sem ,
pa ty jeta sum vlen sen,
se qdo dit kjo zemer dhem ,
per ty o shpierti i jem.

Se per ty po knoj ne refren,
e per ty e boj qdo sen ,
o ti shpirti i jem,
se per ty e boij qdo sen.

Ref : x2
Jeten time une me ty dua ta jetoij,
jeten time une me ty dua ta shijoj,
jeten time une me ty dua ta kaloij ,
se zemren time une vetum ty ta dhuroij.

x2

Se une per ty mendoij qdo nat,
Wooouuuu Wooouuuu,
E per ty e boij qdo hap,
Wooouuuu Wooouuuu.

Ref : x2
Jeten time une me ty dua ta jetoij,
Jeten time une me ty dua ta shijoj,
Jeten time une me ty dua ta kaloij ,
Se zemren time une vetum ty ta dhuroij.

Verse :2
Nsyt e tu e sho ,
engjullin e botes sem,
se per ty po kaj ne refren ,
e per ty e boij qdo sen.

0 ti shpierti jem,
se per ty po kaj ne refren,
e per ty e boij qdo sen,
o ti shpierti i jem.

Ref : x2
Jeten time une me ty dua ta jetoij,
Jeten time une me ty dua ta shijoj,
Jeten time une me ty dua ta kaloij ,
Se zemren time une vetum ty ta dhuroij


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet