Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Kan Menu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kan Menu".
3. Video është e këngës "Kan Menu", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Kan Menu  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kryeveper"

Komente

Asnjë Koment

12/02/2016

2016-02-12T15:44:54+00:00Ref : x2

Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe mu mkan rrxu,
Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe une kam shku.

Verse :1

Ata kan menu qe mu mkan rrxu,
a nfakt jom veq perpara tu shku.
Jeten tu e jetu qdo penges tu e kalu,
qdo sen jom tu e rrxu per ket shit une jom ktu.

per ata qe kan meu mem rrxu,
une ju thom se per mu juskini tru
jeni ne nivelin xerro ne kategori me mu
se ne ket rep shit une jom stabilizu.

per ata skom problem per as nje sen
se ju vije me kllik ne qdo ven
veq qoni kry thuni po du problem
ju nisi per heven krejt me ren.

se mu mthirrin king ne qdo ven
ju e dini ket sen e qata po ju dhem
per mu sesht problem qe ky sen po ju dhem
se mu mthirrin king ne qdo ven.

Ref : x2

Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe mu mkan rrxu,
Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe une kam shku.

Verse :2

Ata e hapin gojn por fjalt nuk ju dalin
se e din kush esht ma i FORTI prandaj ata shukatin
se ne ket rep shit une jom i pari
bich call me lind, per mu ti je zagari.

Ata qe e hapin gojen, jav mushi me sperma
Nese vazhdoni, ju vina me hekra
ne qdo ven qe thoni, neve aty na gjani
veq qilne gojen, ku po deshironi.

E dha jeten per shokt, dhe gjuj per ta
Ka do qe shkoj une i kom ne kra
Plot thashetheme por smunden me na nda
se jena tlidht si me kan me vlla.

Nese skeni nij per ket sen aijt se e merni vesh
qka esht me pas problem me klliket tem
BGA na gjan ne qdo ven veq folni per problem
bicha e shini qka esht kllika e jem.

Ref : x2

Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe mu mkan rrxu,
Kan menu, qe une sjom ktu,
Kan menu, qe une kam shku.


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet