A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Lindy - Po Ma Then


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2016

2016-03-31T15:23:14

Këngë e albumit:

"Kryeveper"


Ref : x2

Baby,shum po ma then
ajo ma bon a po vjen
se club esht ka na pret
per me thy deri n'mengjes.

Verse :1

Baby... shum po ma then
monyra qysh po sillesh e po kcen
tupi i yt pa men esht kam len
po gjelozija e jote afer spom len
Qata.... spo muj boj sen
pa ndryshu ti per ne esht problem
sillja e jote e keqe pengesa po len
e ti.. po e shkatrron qdo sen.
Ajo kur shkon N'club gjith e presin
me duer trokitje skur mbretreshen
une i afrona ngat e ju kqyrne prej largut
jeta esht e till smun i ikum fatit
Zemres teme ti smun i bon dom
ndoshta naj here t'besova po tasht jo besom
shko ku je msu e rri me kon ke kalu
per femra sikur ti sbon as respekt me tregu.

Ref : x2

Baby,shum po ma then
ajo ma bon a po vjen
se club esht ka na pret
per me thy deri n'mengjes.

Verse : 2

Secilin hap qe e boj ajo mu pom ndjek
se e ka pa qe esht gabim e aty ajo u djeg
koha po shkon e veq kujtemet kan mbet
edhe ato kujtime sherohen un kit jet
kom pas plag mat mdha n'zemer po i kom hek
spllifin tu e dhez prej mendje ty met hek
se nuk ja vlen me u mar me ty n'kit jet
le ma me hargju kohen per ni femer qe sja ka vlejt.
Si drit erdhe n'jeten tem si hije ke met
se gabimet e tua nuk falen n'kit jet
shko me kon je msu e kalo ket jet
pom dhimet koha qe kam hargju me ty
Se koha po kalon e plaget po i sheron
chillin nrend t'par qashtu po ma don
ndoshta naj here t'besova po tasht jo besom
Jo besom eij jo besom .

Ref : x2

Baby,shum po ma then
ajo ma bon a po vjen
se club esht ka na pret
per me thy deri n'mengjes.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019