Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - Top class (Diss S4MM)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Top class (Diss S4MM)".
3. Video është e këngës "Top class (Diss S4MM)", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - Top class (Diss S4MM)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/12/2017

2017-12-02T19:54:08+00:00Ref : x2
top class top class
ktu ki pun me njerz t'rangut t'lart
top class top class
me ty sjam i njejt se jam nivel mat t'nalt

Rap :1
cocon e shesum, pare bajm t'zezen,
rrugve t'qytetitit, me click mas veti.
reperat e sodit ndryshojn si moti,
po ata, e din kush o bossi.
eij g mos u bo fmi,
ti me ba dissa hala je i ri.
t'vi me ushtri ate famili ta qi,
bichat si ti jeten jav nxi.
je shum i dopt ti ski bole,
mos permen revole se t'shtina n'shole.
ata e njo mir, aij vet shitet lir,
ai flet per dikon, a vet so tamon.
o bir o bir,
ty t'bjen mir n'tetov mu sill i shtir.
knej ka na t'lidhin me zingjir,
t'sjellin pa nal hiq pa meshir.

Ref : x2
top class top class
ktu ki pun me njerz t'rangut t'lart
top class top class
me ty sjam i njejt se jam nivel mat t'nalt

Rap :2
vi prej mahalle ku njerzt t'zhduken per pare,
aty shihet ashiqare se jeta so normale.
ska kush m'nal g mos ma baj gajle,
naten n'aksjon tu mar pare me fajde.
ti po mirresh me do sene t'kota,
nuk e din qysh sillet jeta e qysh bota.
suksesin ta mora e dissin ta lshova,
sa her vi anej ty o kat dridhet zona.
o s4mm i karit mos fol prej largit,
provo hajde ma afer ty po ta majti.
pos trego vendin ku dush t'vina,
ni selam e ki tash nga prishtina.
nanen ta qina jeten ta nxina,
veten se nje nese n'mes ton t'shtina.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet