Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lindy - No

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No".
3. Video është e këngës "No", por nuk këndohet nga Lindy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lindy - No  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/03/2018

2018-03-20T17:58:50+00:00Ref : x2

ti e din se un jam real bro
ti bif me mu t'kthej n'tjeter ko
po munohesh mem nal po smunesh no
se jom disa faza ma nalt se ti o bro

Rap :1
nese je tu dhez un ta shti flaken (ye ye)
dhipat si ti na i disiratum (ye ye)
kur dush bro forcen e matum (ye ye)
na kryjna pun fjal nuk japum (ye ye)
no.. mos fol per drog
ti je i vogel per ket bot
(ye) na pina coc
n'qdo vikend me dhipa n'bog
je i vogel me shkatrru kariera
bif me mu ke me pas bariera
ti bon komedi si feka
bichat si ti me dor si preka

Ref : x2

ti e din se un jam real bro
ti bif me mu t'kthej n'tjeter ko
po munohesh mem nal po smunesh no
se jom disa faza ma nalt se ti o bro

Rap :2
qe ni ko kam qu njerz n'ferr
s'tutna prej teje o kuller
me ba met shti ty n'kerr
nuk she sen ta bajm kejt terr
mu sum vyn me kan bokser
hekrin n'brez per qdo kuller
jena veshun krejt met zeza
i kem me veti kapuqa e hekra...
maska doreza
qanten e kem gati me mush pare t'zeza
ah qaty te kthesa
ah alltia ne per breza
ah kerrin e dheza
n'akson shkojm pos me benza
pare t'zeza kem me duqa
sa her vin dajt i shtim ner kapuqa


Më Shumë Këngë Nga Lindy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet