Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Soul Song Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I will be waiting,
with a song in my soul,
a fortunate weakling,
which I have foretold,

He raises his arms tied,
above the abyss,
singing his sweet song,
his melody opens up the sun,

Freedom raid,
God has come,
Rivers of blood,
pushed back in my veins,

She sleeps with her eyes closed,
to dream of the past,
her mind has gone blind now,
while the memory closes up this sun,

freedom rain,
God has come,
Rivers of blood,
pushed back in my veins,

[yeah]
I will be waiting,
with a song in my soul,
a fortunate weakling,
which I have foretold

(Soul song was written and sang by Chester Bennington and Grey
Daze proformed it with him. Like Rob Thomas and Santana with
"Smooth")Nuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Soul Song
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Soul Song".
3. Video është e këngës "Soul Song", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0