Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Sponge Bob Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Wazzup sponge bob heres your song
wazzup spongbob wat is u doin
i want to sing wit you before saying tofoin
i want to sing my throat is dry
i want to hit and make a big black eye
im asking you what are you doing
ill kick your butt before saying your pooing
what the what are you saying
ill kick your butt if you kick mine go bawling
it doesnt ryme
i dont care
at least i wear clean underwear
i got to go kick some ass
ill see you later if im in class
du du du du du du duNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Sponge Bob
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sponge Bob".
3. Video është e këngës "Sponge Bob", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0