Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Wonderful Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Wonderful
(featuring Scott Weiland)

If I were to die this mornin' 
Would you tell me things that you wouldn't have? 
Would you be my navigator? 
Would you take me to a place we could hide? 

As I'm fallin' out 
I wonder what I lost 
Must be movin' on 
Know I'll be waitin' here alone 

I wanna ask you to forgive me 
I haven't been the best with all that I had 
Wish I'd only laid beside you 
I think I spread myself a little too thin 

As I'm fadin' out 
I don't feel anything at all 
Think I'm movin' on 
Know you'll be safe but not alone 

You're the everything 
That led me to believe, 
"Hold on, hold on" 
You're the wonder in everything 
That's wonderful


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - Wonderful
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wonderful".
3. Video është e këngës "Wonderful", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.