Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - All That Jazz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I still cant find
The color of your eyes
As if you were blind
Too early for goodbyes
I'd stick with you
Through world war 3
I'd write to you
To see how you've been

Would it mean anything if I cried
Would it phase you if I died

+Chorus:
Come back to me
One last time
Was it meant to be
I know we'd lie

I'd kill for you
To leave this town
So far gone
No one but ourselves
So I f*cked up
And killed something great
I'm outta luck and outta things to say

Would you notice if I left
I wonder about the memories you kept

+Chorus x2

Erase the memory
Straight from your heart
Take down the pictures
They're already burned


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - All That Jazz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All That Jazz".
3. Video është e këngës "All That Jazz", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.