Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Hole Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

I would have sailed away
If I'd known that nothing would change
staring out my window sill
In my wasted prison cell

And I know what you want
And I know what you fear
As I cradle your loving
And watch you disappear

(Chorus)
And I feel your heartbeat
Pounding in my head
I like to control you
Cause I can't control myself
Myself

Rain,
Come my way
Mold my head
Like a ball of clay
Softly wither into my grave
Never to see, the sun again

(Chorus)

All alone in a crowd by myself
So sorry,wish I could find a way
Back into your hole again
But I've become your enemy

(Chorus)

HolePublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente mbi këtë këngëLinkin Park - Hole
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hole".
3. Video është e këngës "Hole", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.