Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - Jane Says  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Jane says
I'm done with sergio
He treats me like a ragdoll
She hides
The television
Says 'i don't owe him nothing,
But if he comes back again
Tell him to wait right here for me or,
Try again tomorrow'

'I'm gonna kick tomorrow...'
'I'm gonna kick tomorrow...'

Jane says
'Have you seen my wig around?
I feel naked without it'
She knows
They all want her to go
But that's ok man
She don't like them anyway
Jane says
'I'm going away to spain when i get my money saved
I'm gonna start tomorrow'

'I'm gonna kick tomorrow...'
'I'm gonna kick tomorrow...'

She gets mad
And she starts to cry
Takes a swing but she can't hit!
She don't mean no harm
She just don't know...
What else to do about it

Jane goes
To the store at eight
She walks up on st. andrews
She waits
And gets her dinner there
She pulls her dinner
From her pocket

Jane says
'I've never been in love - no'
She don't know what it is
She only knows if someone wants her

'I only want 'em if they want me,...'
'I only know they want me...'

Jane says...
Jane says...


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet