Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Karma Killer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I scream through the morning
I'm kicking the twilight as she comes
Time waits ever dawning
Spooning the thickness out and feeding our open mouths

The price you pay is always
Too high or too familiar
Sunshine, Karma Killer

Time waits ever dawning
When you're
Following the animals around (around)
I scream through the morning
Feeding our open mouths and spooning the thickness out

The price you pay is always
Too high or too familiar
Sunshine, Karma Killer
Too high or too familiar
Sunshine, Karma Killer

My eyes are weary now
My eyes (my eyes) are weary
My eyes are weary now

Too high or too familiar
Sunshine, Karma Killer
Too high or too familiar
Sunshine, Karma Killer

Karma Killer, Karma Killer, Karma Killer
Will I ever miss you (...)Nuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Karma Killer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karma Killer".
3. Video është e këngës "Karma Killer", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0