Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Linkin Park - Maria Belka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maria Belka".
3. Video është e këngës "Maria Belka", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Linkin Park - Maria Belka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00What to I do to ignore them behind me?
Do I follow my instincts blindly?
Do I trust something with my phoniness?
Or do I trust nobody and live in loneliness?
Because I canÂ’t hold on when IÂ’m stretched somethinÂ’
I made the right moves, but IÂ’ve lost within
You always must to hurt me in
YouÂ’re blind to see I love you
By Yourself!

Pre Chorus:
How do you think?
IÂ’ve lost so much
So afraid, IÂ’m out of touch,
How do you expect?
I will know what to do
When all I know is what you tell me to!

Chorus:
Once IÂ’ve ran to you, IÂ’ve ran, now I run from you
This Tainted love you give me, I took it as UNRETURNED
Take my tears and go to hell!
Why, why, why donÂ’t you try to love me?
Unreturned Love, love, love


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë