Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Linkin Park - Now I See  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00woke up in a dream today
To the cold of the static/and put my cold feet on the floor
Forgot all about yesterday
Remembering IÂ’m pretending to be who IÂ’m not anymore
A little taste of hypocrisy
And IÂ’m left in the wake of the mistake/slow to react
So even though youÂ’re so close to me
YouÂ’re still so distant/and I canÂ’t bring you back

Chorus:
ItÂ’s true the way I feel
Was promised by your face
The sound of your voice
Painted on my memories
Even if youÂ’re not with me
IÂ’m with you
You/now I see/keeping everything inside
With you
You/now I see/even when I close my eyes

I hit you and you hit me back
We fall to the floor/the rest of the day stands still
Fine line between this and that
When things go wrong I pretend the past isnÂ’t real
Now I'm trapped in this memory
And IÂ’m left in the wake of the mistake/slow to react
So Even though youÂ’re close to me
YouÂ’re still so distant that I canÂ’t bring you back

[Chorus]
With you
You/now I see/keeping everything inside
With you
You/now I see/even when I close my eyes

No
No matter how far we've come
I can't wait to see tomorrow
No matter how far we've come I
I can't wait to see tomorrow

With You
You/now I see/keeping everything inside
With You
You/now I see/even when I close my eyes (x2)


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet