Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Piercing The Skin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

i look around...
i look around...
i look around and i see myself
i look around and i see myself
im piercing the skin

Chorus
im piercing the skin
one more time, im piercing the skin
its going deeper through the skin
going down, going down
go..in..down!

i turn around and i look at myself
i see the blood on the floor
i see the cut on my arm
i ask myself why

Chorus
im piercing the skin
one more time, im piercing the skin
its going deeper through the skin
going down, going down
go..in..down!

its hard to find you when your not around
i know that your here smiling down
you look at me and i look at you
but nothing you can say or do
compares to the pain that i felt
when you said we would go our seperate waysNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Piercing The Skin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piercing The Skin".
3. Video është e këngës "Piercing The Skin", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0