Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Pushing Me Away Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I've lied to you
The same way that I always do
This is the last smile
That I'll fake for the sake of being with you

Pre-chorus:
[Everything falls apart even the people who never frown eventually break down]
The sacrifice of hiding in a lie
[Everything has to end you'll soon find we're out of time to watch it all unwind]
The sacrifice is never knowing
Why I never walked away
Why I played myself this way
Now I see your testing me pushes me away
I've tried like you
To do everything you wanted too
This is the last time
I'll take the blame for the sake of being with you
Linkin Park
Publikimi: 01/12/2000


Linkin Park - Pushing Me Away
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pushing Me Away".
3. Video është e këngës "Pushing Me Away", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0