Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - The Little Things You Give Away Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


water gray
though the windows
up the stairs
chilling rain
like an ocean
everywhere

don't want to reach for me do you
i mean nothing to you
the little things you give away
and now there will be no mistaking
the levies are breaking

all you've ever wanted
was someone to truly look up to you
and six feet / underwater
i do

hope decays
generations disappear
washed away
as a nation simply stares

all you've ever wanted
was someone to truly look up to you
and six feet / underwater
i do

all you've ever wanted
was someone to truly look up to you
and six feet / underground now
i doNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - The Little Things You Give Away
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Little Things You Give Away".
3. Video është e këngës "The Little Things You Give Away", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0