Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Spin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I want to pick up the pieces, so that

There's less complication, so that
There's less conversation, and

Less aggravation

I want to go out alone, man, so that

There's less confrontation, and man,

There's less association, and

Less company, yeah

I was so frustrated, man, that

I was all confused, man, and that

I was disillusioned, and

sick of your friends

(Chorus)

Run, don't walk my way

Don't look my way

Cause I don't care, oh, no

So why are you still here

Why don't you disappear

And spin out of my life, oh

Why do we have limitation, and man

Why do we have limitation, so that

We don't get very far, and so that

We don't climb very high

I can't handle the indecision, and

I can't watch no more television, and

I won't miss you when you're gone

Cause I know my life will go on

(Chorus)Nuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Spin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spin".
3. Video është e këngës "Spin", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0