Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Wake Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Should I have to taste of this

start and croush your nails

And start all to over again

Could this all just sees dream

If I should fall to stormy to weather

Wake me, wake me

yeah

Maybe this Time I dog do it all wrong

Without my foot in my mouth

Without that blind in my sight

Could this all just sees dream

if i should fall to stormy to weather

wake me, wake me

yeah

2x

uhh, uhh

Too scared to lose the one

For I tried under hard

Too scared to lose the one

I to never had

2xNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - Wake Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wake Me".
3. Video është e këngës "Wake Me", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0