Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Sold My Soul To Yo Mama Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

You take
You take
Away
Away

Why does it feel like
Night today today toady today today today

Somethind in here's not right
Today today today today today today

Why does it feel like
Night today today today today today today

Paranoia is all i got
Left left left left left left

You take
You take
Away
Away

This is fun
Did that sound good
That's rightPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente mbi këtë këngëLinkin Park - Sold My Soul To Yo Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sold My Soul To Yo Mama".
3. Video është e këngës "Sold My Soul To Yo Mama", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.