Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - One Night Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


We stood upon the edge
Eyes fixed in the sky
Just before twilight
Claimed the lights
Wind carried voices
Over the waters
From a whisper
Into a scream

We got this one night to make it real
For tomorrow is too far from here

The words that we cast
Into eternity
They still echo in my ears
And in my dreams
So meet me tonight
In the place that time forgot
And take with you
All that you can't leave behind

We got this one night to make it real
For tomorrow is too far from here

Headlights open
The road ahead
They can't light up the sky
But they can light our way

We got this one night to make it real
For tomorrow is too far from hereNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - One Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Night".
3. Video është e këngës "One Night", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0