Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Linkin Park - No Control/Don't Remember

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Control/Don't Remember".
3. Video është e këngës "No Control/Don't Remember", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Linkin Park - No Control/Don't Remember  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(Feat. Limp Bizkit)

Ah (x7)
Get it
Get it

Black and white
You know your somewhere in between
I hate you what I hate about me
Why can't I
I know exactly how you think
I'm just as dirty down inside
As you cold ever be but
Girl you know you can't control
What you do not know you
And I we can't let go when they don't control

But you don't remember
What you used to be like
You don't remember
Who you used to be
'Cause you lie

So we stop to start,
You and I should have never fell apart
I hate you what I
Hate about me
Girl you know you can't control
What you do not know you
And I we can't let go when they don't control
So we fade away
So we fade away

But you don't remember
What you used to be like
You don't remember
Who you used to be

Because you lie

Girl you break me
Thrown into this cell
Girl you bring me
Greed I've never felt
And we f*ck,
And we fight,
And we fight,
And we f*ck,
And we f*ck,
And we fight
And we fight with me...

Aaah!!
Take back this pain, this pain!
Girl you know
Take back this pain, this pain!
Girl you know
Fuck me, f*ck me, f*ck you!
Girl you know
Don't touch me I wont touch you so back off!!
'Cause you lie,
You lie!!

Girl you know you can't control what you do not know
So we fade
Away
So we fade
Away
You just don't get it (x3)


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet