Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - I'm Goin To Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'm goin to
No where to go.
Iv been everywhre possible.
To the detpths of the earth
Still no where i belong
No wants me
I'm goin to stand up to my fear
(in here)
I hav no fear
No boundrys aganist the world

(chorus)
I'm goin to stand
I'm goin to go
I'm to do everything impossible
I'm goin to go pass my limit
I'm never goin to be in too deep
I'm goin to break the laws of sience

Still no where to go
Looked in every corner of the universe
Nothing in the purse of shelter
Always wanted to be wanted
If i could change i would
But im goin to stand and grit my teeth
And bear it

(repeat chorus)

Still no where
I'm goin
Still no whre
I'm goin to
Still no where
I'm goin to pass
Still no where
I'm goin to pass my limit
I'm goin to pass my limitNuk kemi video për këtë këngë.


Linkin Park
Publikimi: 01/01/2007


Linkin Park - I'm Goin To
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm Goin To".
3. Video është e këngës "I'm Goin To", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0