Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Shouting Out Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Silent criminals analyzed
Through psychic waving tears
Superstitious minds collide
As silence fills the hall

Silence moving proclamations
This silence proving lies,
Speechless cries, emotions dull
Shouting out across the hall

I didn't mean to let you down
I'm shouting out so ashamed
I didn't mean to run from you
I didn't mean to
Shouting out

Shouting weakness in your eyes
You're crawling on your knees
Roaming aimless through skies lost
As silence shakes the halls

Creeping past all illusions
Searching thoughts that hide
Silence brakes in weeping hands
Shouting out and in again

I didn't mean to let you down
I'm shouting out so ashamed
I didn't mean to run from you
I didn't mean to
Shouting out

La de da la de da da hum


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Linkin Park:


Komente 0


Linkin Park - Shouting Out
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shouting Out".
3. Video është e këngës "Shouting Out", por nuk këndohet nga Linkin Park.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.