Lior Hajdari
Lior Hajdari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Lior Hajdari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Lior Hajdari merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Këngë Për Gjyshin". Më datë 23 Nëntor 2015, Gold AG & Liori publikojnë videoklipin "Shqipja Ne Valle". Muzika e këngës u punua nga Alban Furtuna. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 27 Nëntor 2015, Lior Hajdari publikon videoklipin "Mora Fjale". Më datë 29 Dhjetor 2015, Liori publikon videoklipin "Me Fale Oj Nanë". Më datë 20 Maj 2016, Lior Hajdari publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0